• Onboarding - jak go wdrożyć, aby pracownicy zechcieli pozostać z nami na długo?

  Onboarding czyli profesjonalny, usystematyzowany proces adaptacji nowych pracowników 
  w firmie - jak go wdrożyć, aby pracownicy zechcieli pozostać z nami na długo?

  Więcej
 • Jak wzbogacić kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami?

  W dzisiejszych czasach intuicyjne doświadczenie w zarządzaniu projektami nie jest wystarczające do zdobywania nowych zleceń czy wygrywania przetargów na konkretne projekty. Różne firmy i instytucje poszukują fachowców, którzy mogą poszczycić się udokumentowaną wiedzą z zakresu zarządzania projektami. Szkolenia z zakresu metodyki PRINCE2® Foundation oraz PRINCE2® Practicioner pozwalają nie tylko na zdobycie bogatej wiedzy z zakresu zarządzania projektami, opartej o sprawdzone metodyki, ale także pozwalają na konkurowanie na rynku dzięki zdobytym kwalifikacjom.

  Więcej
 • Od czego zacząć konkurowanie kompetencjami na rynku?

  Pracownicy i ich kompetencje są jednym z najważniejszych elementów składających się na wartość firmy. Ich rozwój wpływa zatem nie tylko na zwiększenie efektywności pracy pojedynczych osób, ale także konkurencyjności całej firmy. Kształtowanie portfela kompetencyjnego organizacji, poprzez świadomy i celowy wpływ na rozwój pracowników możliwy jest tylko w firmach, które dobrze znają mocne i słabe strony zatrudnionych osób, ich umiejętności i możliwości doskonalenia.

  Więcej
 • Chcesz zwiększać efektywność organizacji dzięki systemowym rozwiązaniom w zakresie HR?

  Brak spójności w podejmowanych działaniach w stosunku do pracowników, a w efekcie zmniejszenie ich motywacji i zaangażowania to tylko jedne z możliwych negatywnych skutków braku odpowiednich systemów, procedur i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi. Oczywistym jest, że często prowadzi to z kolei do zmniejszenia konkurencyjności firmy i niepełnego wykorzystywania wszystkich szans. Dlatego też bardzo ważne dla poprawy efektywności i konkurencyjności działania firmy jest zaprojektowanie spójnych i adekwatnych do potrzeb organizacji systemów HR.

  Więcej
 • Rynek pracy w Polsce a rekrutacja

  Nastał rynek pracownika w Polsce – płace rosną, a pracodawcy prześcigają się w wdrażaniu benefitów i dodatków motywacyjnych dla zatrzymania pracowników.

  Więcej