Proces poszukiwania pracowników, talentów stał się sztuką wymagającą połączenia wiedzy psychologicznej, umiejętności interpersonalnych, znajomości rynku i orientacji biznesowej jako niezbędną do dogłębnego zrozumienie biznesu klienta, jego kultury organizacyjnej i specyfiki rekrutowanego stanowiska. Nasi rekruterzy są jednocześnie doradcami HR, tzn. nie tylko pomagają w poszukiwaniu odpowiedniego pracownika, ale także dostarczają aktualnych informacji o rynku pracy i rozwiązaniach HR (w zakresie zatrudniania pracowników, wynagradzania, motywowania czy też budowania zakresów odpowiedzialności i zadań dla konkretnych stanowisk). Mamy świadomość, że błędy związane z wyborem nieodpowiednich pracowników lub utratą cennych kandydatur mogą przełożyć się na morale całej organizacji, straty finansowe oraz spowolnienie rozwoju firmy.

Intendi oferuje profesjonalną rekrutację i selekcję pracowników na terenie całej Polski.

Korzystamy z najnowocześniejszych metod i sprawdzonych sposobów pozyskania personelu, koncentrując się na działaniach direct search i headhuntingu.

Naszą specjalizacją są stanowiska  menedżerskie oraz eksperckie/ specjalistyczne w obszarze sprzedaży, marketingu, HR, finansów i księgowości, IT, logistyki, inżynierii i produkcji.

Prowadzimy rekrutacje nie tylko pracowników zatrudnionych tradycyjnie w oparciu umowę o pracę, ale również współpracowników – osób, które świadczą pracę na rzecz organizacji na zasadach innych niż regulowane przez kodeks pracy, np. B2B (działalność gospodarcza) czy kontrakt.

W zależności od potrzeb Klienta i oferowanych warunków analizujemy rynek z nastawieniem na pozyskanie talentów, osób o potwierdzonych kompetencjach lub osób z wysokim potencjałem rozwojowym.

Dzięki kompetencjom językowym naszych konsultantów obsługujemy zarówno firmy polskie, jak i z kapitałem zagranicznym, prowadząc rekrutacje i współpracę z Klientami zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

 • Direct search i target headhunting

  Poszukujemy pracowników poprzez dobór bezpośredni, analizę budowanej od kilku lat własnej bazy danych oraz zewnętrznych baz danych osób szukających zatrudnienia. Ponadto docieramy do osób nieposzukujących aktywnie pracy na szerzej lub precyzyjnie określonym rynku docelowym (target headhunting)....

  Więcej
 • Ocena kompetencji i potencjału kandydatur wskazanych przez Klienta

  W dzisiejszych czasach możliwe jest poznanie i zdiagnozowanie coraz większej liczby czynników, które opisują jakość i sposób wykonywania powierzonej pracy przez kandydatów do pracy. Dzięki obecności psychologów w Intendi jesteśmy w stanie zbadać między innymi tak ważne cechy jak sumienność,...

  Więcej
 • Zewnętrzny Rekruter (HR Interim Recruiter)

  Proponujemy Państwu także usługę HR Interim Recruitment, analogiczną do HR Interim Managera, jednak koncentrującą się na wsparciu w procesie rekrutacji i selekcji pracowników. Wsparcie to może obejmować bardzo szeroki zakres działań, jak przykładowo: przygotowanie procesu naboru  (procedury...

  Więcej