Intendi consulting-szkolenia-coaching to firma oferująca kompleksowe i „szyte na miarę” usługi doradcze dla biznesu z zakresu Human Resources Management zgodnie z najnowszymi trendami w branży, a także wysokiej jakości szkolenia zamknięte, dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klienta.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i certyfikowani trenerzy, coachowie, headhunterzy oraz konsultanci, oferujący usługi najwyższej jakości.

Cechą wyróżniającą nas na rynku jest to, że nasz zespół w większości składa się  z wykwalifikowanych psychologów, specjalizujących się w różnych obszarach HR. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom możliwość wielowymiarowej diagnozy psychologicznej w zakresie kompetencji, osobowości oraz cech temperamentalnych pracowników oraz szkolenia i warsztaty, dopasowane do dynamiki procesu grupowego.

Oferujemy najwyższej jakości szkolenia zamknięte, prowadzone przez specjalistów – praktyków i menedżerów z wieloletnim doświadczeniem trenerskim. Współpracujemy z firmą Promiteus Sp. z o.o. Sp.K. – jedną z niewielu polskich firm na rynku szkoleń z zakresu zarządzania projektami (m.in. PRINCE2® Foundation  i PRINCE2® Practitioner), akredytowanych przy APM Group Ltd. Jesteśmy jedynym na południu Polski partnerem biznesowym i dystrybutorem szkoleń firmy Promiteus*.

Ponadto oferujemy profesjonalny i kompleksowy consulting HR oraz ukierunkowany na poszukiwanie najlepszych rozwiązań business coaching. Wspieramy naszych klientów poprzez usługę HR Interim Management, zarówno w zakresie wdrażania systemowych rozwiązań ZZL, jak i prowadzenia działań rekrutacyjnych  i selekcyjnych.

Nasi konsultanci, po dokładnym zapoznaniu się z celami firmy, a także oczekiwaniami dotyczącymi  korzyści biznesowych, projektują najlepsze systemowe rozwiązania HR, dostosowane do działania organizacji, wspierają w ich wdrażaniu na każdym etapie a także dokonują ewaluacji ich skuteczności  i aktualizacji.

Oferujemy również usługi rekrutacyjne i selekcyjne na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz menedżerskie średniego i wyższego szczebla wszystkich funkcji. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska „trudne", gdzie zawodzą tradycyjne metody np. na stanowiska handlowe i menedżerskie  w branży technicznej. Prowadzimy też rekrutacje typu Headhunting oraz Target Headhunting.

Ponadto w ofercie Intendi znajduje się kompetencyjny Assessment & Development Center. Prowadzony przez nas Assessment Center, wspiera podejmowanie przez Klientów trafnych decyzji dotyczących obsady kluczowych lub strategicznie ważnych stanowisk w toku procesów rekrutacji wewnętrznej lub zewnętrznej, a także proces planowania adaptacji, rozwoju i kariery dla zatrudnianych osób. Z kolei Development Center służy do oceny potencjału zatrudnionych już pracowników, określenia mocnych stron oraz obszarów wymagających poprawy, a następnie planowania ich rozwoju w organizacji. Ponadto pozwala na ocenę możliwości i kompetencji całego zespołu i sformułowanie planu rozwoju wyodrębnionej grupy zawodowej.

Posiadamy również ofertę dla klientów indywidualnych, w której znajdują się indywidualne sesje coachingowe typu life coaching lub career coaching. Działamy w standardzie ICF.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy oraz zapraszamy kontaktu i współpracy.

 

*Promiteus posiada status ATO - Acredicated Training Organisation przy APM Grup z Wielkiej Brytanii. Oferuje szkolenia akredytowane i egzaminy z zakresu metodyk zarządzania projektami, programami a także zarządzania ryzykiem i usługami IT. Szkolenia Promiteus Sp. z o.o., Sp. K. PRINCE2®, MSP®, M_o_R®, ITIL®, Change Management® są akredytowane przez APM Group Ltd.

 

  • Misja firmy i jej wartości

    Misją naszej firmy jest poznać i zrozumieć potrzeby naszego klienta oraz zmaksymalizować możliwości w zakresie kapitału ludzkiego. Na co dzień działamy zgodnie z naszym mottem „Dopasowani do biznesu, dzięki pasji do ludzi” a swoją pracą wspomagamy budowanie przewag konkurencyjnych firm i...

    Więcej